Szukaj spolszczeń:

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Spolszczenie do Tomb Raider (2013)
Opis:
 Gra Tomb Raider z 2013 roku to najnowsza część kultowej gry, z włączonymi elementami rozgrywki przygodowej. Za produkcję odpowiada studio Crystal Dynamics, które tworzyło już poprzednie części tej serii np.: Underworld albo Anniversary.

 Ta najnowsza część to próba restartu serii, co twórcą udaje się bardzo dobrze. W tej części wcielamy się w młodziutką Larę Croft, jak to jest nie była waleczną, nieustraszoną poszukiwaczką przygód. Całą przygoda rozpoczyna się przy wybrzeżach Japonii, na tejmnieczej wyspie, przy którym rozbija się statek, należący do naszej głównej bohaterki. Głównym celem Lary jest przetrwanie w niesprzyjających warunkach jakie ją spotkają na wyspie.

 W najnowszej części Lara nie jest już wyłącznie myśliwym, ale staje się także zwierzyną dla zamieszkujących tam najróżniejszych stworzeń. Mechanika rozgrywki wspiera tą rozgrywkę, czyli zostały wykorzystane dynamiczne walki w zwarciu, do odnalezienia na różnych etapach gry są najróżniejsze bronie, gdzie możemy także odnaleźć łuk - jest dość mocna broń. Aby ukończyć grę, będziemy musieli wykorzystać wszystkie elementy w grze jakie udostępnili nam twórcy np.: haki, liny odnajdowana podczas etapów oraz meczata która będzie niezbędna do zwiedzania świata gry. Wszystkie części słynęły z elementów platformowych, ale ta odsłona naprawdę podnosi poprzeczkę w tej serii jaką jest Tomb Raider.

[Ważne!] Aby pobrać spolszczenie wypełnij jedną z ankiet to tylko 2 minuty!

Przed pobraniem SPOLSZCZENIA należy wypełnić jedną z ankiet, podać swój numer telefonu oraz kod który do was przyszedł!
(Poświęć 2 minuty Ciebie to nic nie kosztuje a nam pomaga w utrzymaniu strony i udostępnieniu wam spolszczeń)
MASZ PROBLEMY Z POBRANIEM? WYSKAKUJE CI COS I NIE WIESZ CO TO?
KLIKNIJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz