Szukaj spolszczeń:

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Spolszczenie do FIFA 13
Instrukcja: FIFA 13 spolszczenie
 FIFA 13 - Pełne Spolszczenie (napisy + komentarz)

 Instrukcja Instalacji:
 - pobierz i rozpakuj, a następnie wypakowane pliki do katalogu z grą

Opis:
 FIFA 13 to kolejna odsłona najpopularniejszego symulatora piłki nożnej tworzona przez kanadyjskie studio EA Sports. Podobnie jak poprzednie odsłony, również i ta doczekała się wielu istotnych usprawnień wpływających na mechanikę rozgrywki.

 Sporo zmian przypadło w udziale silnikowi fizycznemu o nazwie Player Impact Engine, zaimplementowanemu po raz pierwszy w FIFA 12. Twórcy znacznie usprawnili grę obrońców na małej przestrzeni i poprawili pracę rąk podczas boiskowych przepychanek, dzięki czemu udało się wyeliminować graficzne przekłamania z tym związane. Spore zmiany zaszły również w zakresie kontroli nad piłką – tym razem położono znacznie większy nacisk na przyjęcie futbolówki. Na ten proces od teraz ma wpływ wiele nowych czynników, m. in. napór obrońców, warunki atmosferyczne czy umiejętności techniczne zawodnika. Dodatkowo, autorzy wprowadzili szereg nowych zagrań pozwalających na rozegranie akcji „z pierwszej piłki”.

[Ważne!] Aby pobrać spolszczenie wypełnij jedną z ankiet to tylko 2 minuty!

Przed pobraniem SPOLSZCZENIA należy wypełnić jedną z ankiet, podać swój numer telefonu oraz kod który do was przyszedł!
(Poświęć 2 minuty Ciebie to nic nie kosztuje a nam pomaga w utrzymaniu strony i udostępnieniu wam spolszczeń)
MASZ PROBLEMY Z POBRANIEM? WYSKAKUJE CI COS I NIE WIESZ CO TO?
KLIKNIJ

Tags(ignoruj to):
jak pobrac spolszczenie do fifa 2013 13 spolszczenie fifa za darmo fifa po polsku komentator polski spolszczenia download poradnik fifa za friko za free

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz